wyprzedaże

Jak sprzedawać za pośrednictwem Allegro.pl

rejestracja

Aby zacząć sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro.pl musimy posiadać tam konto. Rejestracja jest całkowicie darmowa i nie zajmuje więcej niż kilka minut. Polega ona na wypełnieniu prostego formularza. Aby dowiedzieć się więcej przejdź do podstrony rejestracja w Allegro.

Jeżeli mamy już konto w Allegro pl musimy wystawić przedmiot na sprzedaż. Aby to zrobić klikamy na przycisk sprzedaj znajdujący się na górnej belce serwisu Allegro.pl. Następnie wypełniamy prosty formularz wybierając formę sprzedaży, podając tytuł aukcji, opis oraz dodając zdjęcia.

Rejestracja w Allegro

Nie posiadasz jeszcze konta w Allegro.pl? Zarejestruj się już dziś! Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmnie Ci tylko kilka chwil. Kliknij w poniższy przycisk aby przejść do formularza rejestracji. Sprawdź ile możesz zyskać i rozpocznij zakupy w internecie.

rejestracja

Jak kupować

Poznaj tajemnice bezpiecznych zakupów na aukcjach internetowych. Sprawdź co musisz mieć, aby zacząć zakupy w internecie. Porady krok po kroku dotyczące bezpiecznego zamawiania przedmiotów poprzez serwis aukcyjny Allegro.pl.

jak kupować

Jak sprzedawać

Rozejrzyj się wokół siebie. Z pewnością zauważasz kilka zupełnie zbędnych przedmiotów. Już dziś sprzedaj je na Allegro i zarób pieniądze. Poznaj tajniki bezpiecznej sprzedaży przedmiotów na aukcjach internetowych. Sprawdź Allegro.pl.

jak sprzedawać

Allegro.pl to bez wątpienia największa polska platforma aukcyjna. Codziennie na aukcjach internetowych w Allegro możemy znaleźć ponad 5 milionów ofert. Sprawdź aukcje online.

O Allegro.pl